Szlifowanie powierzchni metalowych

Łącząc fachową wiedzę z wieloletnim doświadczeniem i korzystając w codziennej pracy ze specjalistycznych maszyn obróbczych, możemy zaoferować naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szlifowanie powierzchni metalowych to jeden z najpopularniejszych i najczęściej stosowanych sposobów kształtowania przedmiotów wykonanych ze stali nierdzewnej, mosiądzu, ZnAl czy aluminium. Zabieg ten umożliwia nadanie pożądanej gładkości, co z reguły przekłada się zarówno na właściwości użytkowe, jak i walory wizualne. Szlifowanie metali, bez względu na wielkość przedmiotu, przeprowadzane jest w kilku etapach, co pozwala na precyzyjne usunięcie nierówności (gradów, przelewów) i uzyskanie, jeżeli takie jest oczywiście życzenie Klienta, efektu lustrzanego. Obrobione i wypolerowane powierzchnie mogą następnie z powodzeniem zostać poddane chromowaniu lub złoceniu.

 

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług - dogodne terminy, korzystne ceny, a przede wszystkim profesjonalizm realizowanych prac, to nasze główne atuty.

Skontaktuj się