Obróbka metali

Zajmujemy się szlifowaniem i polerowaniem pod chrom oraz złocenie.

Dodatkowo oferujemy usługi szlifierskie pod powierzchnie lakiernicze. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aby detale były najwyższej jakości poddawane są obróbce polegającej na szlifowaniu wstępnym, w czego skład wchodzi usuwanie gradów, przelewów i większych niedoskonałości. Etap ten pozwala na przygotowanie detalu do szlifowania wykańczającego polegającego na szlifie na drobnoziarnistych pasach szlifierskich. Taka powierzchnia jest gotowa pod operację polerską lub lakierowanie.

 

Następnym krokiem jest obróbka polerska w której początkowo dokonujemy polerowania wstępnego na tarczach sizalowych (dotyczy to stali nierdzewnej)  a następnie na tarczach bawełnianych i flanelowych.

 

W przypadku polerowania Znal'u, mosiądzu i aluminium stosujemy polerki bawełniane i pasty do wstępnego polerowania. Poler wykańczający wykonywany jest na tarczy flanelowej oraz paście polerskiej o drobnej granulacji co pozwala uzyskać powierzchnię detalu na najwyższym poziomie tzw. efekt lustra.  

W przypadku szlifowania i polerowania trudno dostępnych miejsc takich jak wnętrze kielicha używamy grzybków szlifierskich o grubej i drobnej ziarnistości  co pozwala przygotować detal do obróbki polerskiej.

Szlifowanie powierzchni metalowych

Więcej

Polerowanie powierzchni metalowych

Więcej