O firmie

Dokładamy wszelkich starań aby produkty przez nas wykonywane były najwyższej możliwej jakości. Osobiście zajmuję się obróbką metali od 1993 roku co pozwoliło mi uzyskać duże doświadczenie w branży szlifiersko-polerskiej. Firmę prowadzę od 2004 roku.

Posiadamy szeroką gamę profesjonalnych maszyn takich jak szlifierki poziome, szlifierki pionowe jak i również polerki do polerowania ręcznego oraz automaty polerskie pozwalające na obróbkę każdych powierzchni. Podczas prowadzenia działalności współpracowaliśmy z Armaturą Kraków gdzie wykonywaliśmy usługi polegające na obróbce szlifiersko-polerskiej baterii łazienkowych. Były to detale bezpośrednio przygotowane pod pokrycie galwaniczne. Na przestrzeni lat zajmowaliśmy /zajmujemy się obróbką takich detali jak:

  • Armatura łazienkowa (uchwyty, zawiasy, baterie oraz mocowania do kabin prysznicowych)
  • Armatura nierdzewna (profile, mocowania, elementy SPA, jacuzzi, natrysków prysznicowych)
  • Zawiasy i uchwyty do kabin prysznicowych oraz meblowych
  • Wyrobów sakralnych (kielichy, puszki, pateny, monstrancje, kustodia)
  • Renowacji staroci (akcesoria motoryzacyjne, akcesoria sakralne, żyrandole, świeczniki, lampy)
  • Lamp biurkowych oraz zewnętrznych, żyrandoli, kinkietów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma pełni charakter usługowy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w szlifowaniu i polerowaniu. Oferujemy obróbkę takich metali jak: stal nierdzewna, stal czarna, ZnAl, aluminium, mosiądz. Posiadamy szeroką gamę maszyn (zdjęcia w załączniku) szlifierki, polerki, piaskarkę oraz automat polerski oferujący wysoką jakość i powtarzalność produktu.